JLD oslavuje 60 rokov

„60 rokov štýlu“

Koncom roku 2021 oslávi značka Jean Louis David svoje výročie.

60 rokov, počas ktorých ženy prešli takmer všetkými účesmi. Od retro fit šesťdesiatych rokov minulého storočia, cez excesy osemdesiatych rokov až po návrat k striedmosti a prirodzenosti. V týchto obdobiach si každý niečo našiel a pokračuje to dodnes. Dôkazom je nová kolekcia jeseň-zima 2021-2022, ktorá svojim spôsobom vracia posledných šesť desaťročí, s tým, že sa zameriava na mestský štýl. Je poznačená pohybom, kontrastom, odvážnosťou a maximálnou ženskosťou.

60. roky

Vzhľadom na štýl v 60. rokoch tento strih v prvom rade maximalizuje objem! Dodáva atmosféru šesťdesiatych rokov a napriek tomu pôsobí veľmi moderne. Na korienky je použitá pena Jean Louis David Go Style Styling Mousse, ktorá dodáva vlasom objem a pružnosť. V dĺžkach, sme sa rozhodli vytvoriť štýl so zaobleným tvarom, pričom konce budú vytočené smerom von, čo celkovému looku dodá dynamický a retro dojem plný šarmu.

80. roky

80. roky boli v účesoch neobmedzené. Videli sme trvalé, „krepové“ vlasy či obrovské kučery. Všetko bolo o objeme! Tu sa vraciame do osemdesiatych rokov minulého storočia, ale s dotykom súčasnosti. Tento vlasový trend spočíva v tom, že vlasy sú natočené až po končeky a majú zdvihnuté korienky, aby vytvorili objem. Tento efekt je zachovaný pomocou stylingového spreja Jean Louis David Go Style. Divoký, sofistikovaný a pôvabný zároveň.

90. roky

V 90. rokoch minulého storočia boli trendom pevné kučery. A funguje to aj teraz! Móda deväťdesiatych rokov sa vracia, najmä medzi mladou generáciou. Pokiaľ ide o vlasy, ak hľadáte rafinovaný a moderný vzhľad „deväťdesiatok“, vyskúšajte tento účes. Vonkajšie časti vlasov natočte kulmou a vrch nechajte hladký. Cieľom je dosiahnuť dobre definované vlny, ktoré sa následne zafixujú sprejom Jean Louis David Go Style.

Strih roka

Mokrý efekt zostáva! Tu sme sa zamerali na dvojitý mokrý efekt a veľmi lesklé, hladké vlasy získané pomocou gélu Jean Louis David Go Style a Nutri Serum Go Style. Chlapčenský strih je k tomuto looku perfektný. S týmto stylingom určite nezostanete bez povšimnutia. Účes, ktorý je hodný tých najväčších módnych prehliadok!

Nadčasový bob

Je moderný už od roku 1960 a vďaka svojim nekonečným variáciám bob zostáva trendom aj v nadchádzajúcej sezóne! Podľa vkusu sa môžete rozhodnúť pre kučeravý alebo hladký bob s ofinou, alebo bez nej. Čo je však tento rok dôležité, je dodať vášmu strihu určitý kontrast. Textúra a kontrast sú možné vďaka novej exkluzívnej službe „Rocking Light“ od Jean Louis David, ktorá pridáva svetlejšie sekcie, ktoré sú ukryté v spodných vrstvách vlasov. Niekedy sú viditeľné viac, inokedy zas menej…všetko záleží od vášho štýlu, preferencií a konečnej úpravy účesu.

Zdieľajte na sociálnych sieťach