Rocking Light

„Rocking Light“ trend zimy 2022

Pri príležitosti 60. narodenín sa Jean Louis David v novej kolekcii jeseň-zima 21/22 vrátil k nejikonickejším štýlom za posledných šesť desaťročí a každému z nich dodal dotyk súčasnosti. Obzretie sa za históriou značky, ktorá už v jej začiatkoch predbehla svoju dobu a udávala svoj vlastný jedinečný štýl.

Túto zimu nás Jean Louis David pozýva cestovať v čase s novou kolekciou, ktorá oslavuje 60 rokov štýlu. „Rozhodli sme sa znovu vrátiť k základom značky a prepracovali sme ich tak, aby boli aktuálne. Pretože napriek tomu, že sú nadčasové, radi sa posúvame spolu s každou sezónou,“ komentovala expertka Vanessa Giani, vedúca školitelka značky Jean Louis David. Toto je kolekcia jeseň/zima, ktorá sa líši od všetkých ostatných, pretože je oslavou 60. výročia. Je to hrdý moment pre túto avantgardnú značku, ktorá je zároveň najstaršou franšízou v tomto odvetví.

Služba „Rocking Light“ trend tejto zimy!

Nová exkluzívna služba Jean Louis David „Rocking Light“ v tejto kolekcii čerpá inšpiráciu z pop-rockových ikon. Svetlejšie sekcie tón v tóne či fôzne farebné variácie, ktoré sú ukryté v spodných vrstvách vlasov.
Profesionálna práca stylistu spočíva v prispôsobení“ Rocking Ligh „rôznym typom strihov a dĺžok, čo musí byť taktiež v súlade s osobným štýlom klientky. Počas konzultácie kaderník zistí, či zákazníčka chce veľmi jemný vzhľad typu tón v tóne so základnou farbou, alebo sa chce odlíšiť a zvolí oveľa výraznejší efekt s kontrastnými farbami. Cieľom je vyniknúť, mať trendy vzhľad a predovšetkým urobiť dojem. V štýle Jean Louis David ide o to, vystúpiť z davu a vytvoriť niečo jedinečné! “

„Jean Louis David look“

Aj dnes je look Jean Louis David nenapodobiteľný a ženy upravené pod taktovkou tejto značky sú vždy štýlové. Kolekcia jeseň/zima 2021-2022 odráža štýl Parížskych žien. Práve v Paríži sa pred 60 rokmi všetko začalo. „Vždy sme sa viac zameriavali na ženu než na vlasy a to je to, čo vidíme v tejto kolekcii – žena sa skutočne stavia do centra pozornosti. Spojili sme vlasové trendy minulých dekád s moderným štýlom dňeška. Sexy, sofistikovaná a niekedy aj trochu provokatívna. Taká je naša nová kolekcia.“

Zdieľajte na sociálnych sieťach